All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Marakéš    >    

Letecký zájazd do Marrakesha v Maroku

Letecký zájazd do Marrakesha s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená v Maroku v lokalitě Marakéš - Letecký zájazd do Marrakesha. Last Minute a All Inclusive pobyty v marocké lokalitě Marakéš 2021/2022.

Letecký zájazd do Marrakesha - volné termíny

Letecký zájazd do Marrakesha - Snídaně
★★
Dovolená Maroko na podzim 2021 v lokalitě Marrákeš, v místě Maroko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký zájazd do Marrakesha, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. listopad až neděle 7. listopad, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 182 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací levně aktuálně ceně 13382,- CZK.
Letecký zájazd do Marrakesha - Snídaně
★★
Dovolená Maroko v zimě 2022 v lokalitě Marrákeš, v místě Maroko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký zájazd do Marrakesha, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 20. leden až neděle 23. leden, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 259 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 13382,- Kč.
Letecký zájazd do Marrakesha - Snídaně
★★
Dovolená Maroko na jaře 2022 v lokalitě Marrákeš, v místě Maroko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký zájazd do Marrakesha, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. březen až neděle 6. březen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 301 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně aktuálně ceně 13382,- CZK.
Letecký zájazd do Marrakesha - Snídaně
★★
Dovolená Maroko na podzim 2022 v lokalitě Marrákeš, v místě Maroko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký zájazd do Marrakesha, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. listopad až neděle 6. listopad, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 546 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 13382,- Kč.

Dovolenou Marakéš 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maroka vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maroku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Maroku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Maroku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Kuba 2021/2022 nebo například dovolenou Kypr? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Maďarsko.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.