All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Maroko s polopenzí - Maroko 2021/2022

Aktuální nabídka ubytování v Maroku s polopenzí za nejlepší ceny online. Zájezdy do Maroka s polopenzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Maroku letecky levně. Ubytování v Maroku se stravou v ceně. Maroko 2021/2022.

Maroko s polopenzí 2021/2022

To nejlepší z jižního Maroka + JÍZDA DŽÍPEM SAHAROU + TRADIC
★★
 
 • 35 990 Kč

Detail

Dovolená Maroko na podzim 2021 v lokalitě Marrákeš, v místě Marrákeš v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší z jižního Maroka + JÍZDA DŽÍPEM SAHAROU + TRADIC, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 3. říjen až neděle 10. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 67 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 35990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maroku.
Velký okruh Marokem
★★
 
 • 22 990 Kč

Detail

Dovolená Maroko na podzim 2021 v resortu Marrákeš, v místě Marrákeš v ?hvězdičkovém ubytování Velký okruh Marokem od Invie v délce 17 dní - 16 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 15. října do neděle 31. října s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 79 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maroku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maroka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 22990,- Kč.
Aferni
★★★
 
 • 9 257 Kč

Detail

Dovolená Maroko na podzim 2021 v lokalitě Agadir v 3hvězdičkovém ubytování Aferni, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. listopad až čtvrtek 25. listopad je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 113 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9257,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maroku.
Riad Atlas Prestige
★★
 • Klimatizace
 
 • 10 507 Kč

Detail

Dovolená Maroko v zimě 2022 v resortu Marrákeš, v místě Riad Atlas Prestige v ?hvězdičkovém ubytování Riad Atlas Prestige od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 9. ledna do neděle 16. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Lipsko, s odletem za 165 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maroku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maroka. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10507,- Kč.
Riad Atlas Prestige
★★
 • Klimatizace
 
 • 10 507 Kč

Detail

Dovolená Maroko v zimě 2022 v lokalitě Marrákeš, v místě Riad Atlas Prestige v ?hvězdičkovém ubytování Riad Atlas Prestige, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 16. leden až neděle 23. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Lipsko, s odletem za 172 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 10507,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maroku.
Riad Atlas Prestige
★★
 • Klimatizace
 
 • 10 507 Kč

Detail

Dovolená Maroko v zimě 2022 v resortu Marrákeš, v místě Riad Atlas Prestige v ?hvězdičkovém ubytování Riad Atlas Prestige od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 23. ledna do neděle 30. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Lipsko, s odletem za 179 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maroku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maroka. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10507,- Kč.
Riad Atlas Prestige
★★
 • Klimatizace
 
 • 10 507 Kč

Detail

Dovolená Maroko v zimě 2022 v lokalitě Marrákeš, v místě Riad Atlas Prestige v ?hvězdičkovém ubytování Riad Atlas Prestige, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 6. únor až neděle 13. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Lipsko, s odletem za 193 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 10507,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maroku.
To nejlepší z jižního Maroka + JÍZDA DŽÍPEM SAHAROU + TRADIC
★★
 
 • 35 990 Kč

Detail

Dovolená Maroko na jaře 2022 v resortu Marrákeš, v místě Marrákeš v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší z jižního Maroka + JÍZDA DŽÍPEM SAHAROU + TRADIC od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. května do neděle 8. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 277 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maroku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maroka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 35990,- Kč.

Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených

Dovolenou Maroko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maroku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maroka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maroka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maroku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Maroku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Maroku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Spojené arabské emiráty polopenze, Srí Lanka polopenze, Španělsko polopenze nebo například dovolenou Thajsko polopenze? Další možností je třeba Tunisko polopenze.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maroku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maroku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maroku můžete také podle kvality: např Maroko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maroku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Maroko nebo sekci dovolená s dětmi.