All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Poznávací zájezdy Maroko - Maroko 2021/2022

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Maroka za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená v Maroku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Maroko 2021/2022.

Poznávací zájezdy Maroko podle termínu

Velký okruh Marokem - letecky
★★
 
  • 29 980 Kč

Detail

Dovolená Maroko na podzim 2021 v lokalitě Marrákeš, v místě Marrákeš v ?hvězdičkovém ubytování Velký okruh Marokem - letecky, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 20. září až středa 29. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 91 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 29980,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maroku.
AUTENTICKÉ MAROKO – POHÁDKOVÉ PUTOVÁNÍ S JÓGOU
★★
 
  • 39 590 Kč

Detail

Dovolená Maroko na podzim 2021 v resortu Marrákeš, v místě Marrákeš v ?hvězdičkovém ubytování AUTENTICKÉ MAROKO – POHÁDKOVÉ PUTOVÁNÍ S JÓGOU od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 26. září do neděle 3. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 97 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maroku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maroka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, poznávací, u moře, lázeňské, v aktuální online ceně 39590,- Kč.
To nejlepší z jižního Maroka + JÍZDA DŽÍPEM SAHAROU + TRADIC
★★
 
  • 35 990 Kč

Detail

Dovolená Maroko na podzim 2021 v lokalitě Marrákeš v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší z jižního Maroka + JÍZDA DŽÍPEM SAHAROU + TRADIC, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 3. říjen až neděle 10. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 104 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 35990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maroku.
Velký okruh Marokem
★★
 
  • 22 980 Kč

Detail

Dovolená Maroko na podzim 2021 v resortu Marrákeš, v místě Marrákeš v ?hvězdičkovém ubytování Velký okruh Marokem od Invie v délce 17 dní - 16 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 15. října do neděle 31. října s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 116 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maroku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maroka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 22980,- Kč.
Letecký zájazd do Marrakesha
★★
 
  • 13 239 Kč

Detail

Dovolená Maroko na podzim 2021 v lokalitě Marrákeš, v místě Maroko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký zájazd do Marrakesha, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. listopad až neděle 7. listopad je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 136 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 13239,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maroku.
To nejlepší z Marrákeše + POHOŘÍ ATLAS + ESSAOUIRA (letecky
★★
 
  • 22 990 Kč

Detail

Dovolená Maroko na podzim 2021 v resortu Marrákeš v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Marrákeše + POHOŘÍ ATLAS + ESSAOUIRA (letecky od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 10. listopadu do pondělí 15. listopadu s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 142 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maroku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maroka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 22990,- Kč.
Letecký zájazd do Marrakesha
★★
 
  • 13 239 Kč

Detail

Dovolená Maroko v zimě 2022 v lokalitě Marrákeš, v místě Maroko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký zájazd do Marrakesha, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 20. leden až neděle 23. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 213 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 13239,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maroku.
Letecký zájazd do Marrakesha
★★
 
  • 13 239 Kč

Detail

Dovolená Maroko na jaře 2022 v resortu Marrákeš, v místě Maroko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký zájazd do Marrakesha od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 3. března do neděle 6. března s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 255 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maroku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maroka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 13239,- Kč.
Letecký zájazd do Marrakesha
★★
 
  • 13 239 Kč

Detail

Dovolená Maroko na jaře 2022 v lokalitě Marrákeš, v místě Maroko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký zájazd do Marrakesha, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. březen až neděle 20. březen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 269 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 13239,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maroku.
To nejlepší z jižního Maroka + JÍZDA DŽÍPEM SAHAROU + TRADIC
★★
 
  • 35 990 Kč

Detail

Dovolená Maroko na jaře 2022 v resortu Marrákeš v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší z jižního Maroka + JÍZDA DŽÍPEM SAHAROU + TRADIC od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. května do neděle 8. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 314 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maroku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maroka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 35990,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 11 nalezených

Dovolenou Maroko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maroku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maroka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maroka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maroku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Maroku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Maroku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Spojené arabské emiráty poznávací zájezdy, Srí Lanka poznávací zájezdy, Španělsko poznávací zájezdy nebo například dovolenou Thajsko poznávací zájezdy? Další možností je třeba Tunisko poznávací zájezdy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maroku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maroku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maroku můžete také podle kvality: např Maroko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maroku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Maroko nebo sekci dovolená s dětmi.