Marocké koření
Karavana velbloudů v Maroku
Vlajka Maroka

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do letoviska Marakéš za nejlepší ceny online. ✅ Aktivní dovolená v Maroku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Marakéš 2019 / 2020.

Marokem.cz    >    
Marakéš    >    

Poznávací zájezdy Marakéš - Marakéš 2019 / 2020

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Marakéš podle termínu

Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca
Dovolená Maroko 2020 - Marrákeš v hvězdičkovém ubytování Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 6. únor až čtvrtek 13. únor, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 55 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy poznávací levně se slevou 8 % v aktuální ceně 27495,- Kč.
 
Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca
Dovolená Maroko 2020 - Marrákeš v hvězdičkovém ubytování Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 13. únor až čtvrtek 20. únor, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy poznávací levně se slevou 8 % v aktuální ceně 27495,- Kč.
 
Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca
Dovolená Maroko 2020 - Marrákeš v hvězdičkovém ubytování Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. únor až čtvrtek 5. březen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy poznávací levně se slevou 8 % v aktuální ceně 27495,- Kč.
 
Letecký zájazd do Marrakesha
Dovolená Maroko 2020 - Marrákeš v hvězdičkovém ubytování Letecký zájazd do Marrakesha, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 5. březen až neděle 8. březen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 13246,- Kč.
 
Marakéš - mesto z rozprávok tisíc a jednej noci
Dovolená Maroko 2020 - Marrákeš v hvězdičkovém ubytování Marakéš - mesto z rozprávok tisíc a jednej noci, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 15. březen až čtvrtek 19. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Bratislava, s odletem za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 12716,- Kč.
 
Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca
Dovolená Maroko 2020 - Marrákeš v hvězdičkovém ubytování Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 19. březen až čtvrtek 26. březen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy poznávací levně se slevou 8 % v aktuální ceně 27495,- Kč.
 
Letecký zájazd do Marrakesha
Dovolená Maroko 2020 - Marrákeš v hvězdičkovém ubytování Letecký zájazd do Marrakesha, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 19. březen až neděle 22. březen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 13246,- Kč.
 
To nejlepší z jižního Maroka + JÍZDA DŽÍPEM SAHARO
Dovolená Maroko 2020 - Marrákeš v luxusním 4hvězdičkovém ubytování To nejlepší z jižního Maroka + JÍZDA DŽÍPEM SAHARO, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 22. březen až neděle 29. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy poznávací v aktuální ceně 28990,- Kč.
 
To nejlepší z Marrákeše + ESSAOUIRA + POHOŘÍ ATLAS
Dovolená Maroko 2020 - Marrákeš v luxusním 4hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Marrákeše + ESSAOUIRA + POHOŘÍ ATLAS, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až neděle 5. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 110 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 18490,- Kč.
 
To nejlepší z Marrákeše + ESSAOUIRA + POHOŘÍ ATLAS
Dovolená Maroko 2020 - Marrákeš v luxusním 4hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Marrákeše + ESSAOUIRA + POHOŘÍ ATLAS, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 18. říjen až čtvrtek 22. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 310 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 18490,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 11 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Marakéš podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal